OKUL HAYATI SBS

VİTAMİNDEN CANLI SBS DENEMELERİ

sbsfoto

8. sınıfı bitiren öğrenciler için düzenlenen merkezi SBS’ye hazırlık çalışması olarak geliştirilmiş olan Canlı SBS Denemeleri, internet üzerinden herkesin aynı anda girdiği gerçek zamanlı sınavlardır. Bir anlamda SBS provası olan SBS Denemeleri’nin gerçek ortamda uygulanan deneme sınavlarına göre önemli avantajlarından biri, istenilen her yerden katılma ve sonuçlarını görme imkanıdır.

Sınav sonuç bölümü öğrenciye, Türkiye ortalamasına göre aldığı puanın karşılaştırmasının yanı sıra Türkiye genelinde katılan kişi sayısı ve öğrencinin kaçıncı olduğu bilgilerini verir. Ayrıca öğrenci, girdiği sınavın doğru cevaplarını ve çözümlerini inceleyebilir, ders bazında net, doğru, yanlış ve boş cevap sayılarını görebilir.

Canlı SBS Denemeleri‘nin fark yaratan diğer bir özelliği, öğrencinin kendi sınıf düzeyindeki kazanımlarını ölçmesidir. Öğrencinin SBS için kalan zamanını verimli değerlendirerek eksik kazanımlarını tespit etmeye ve tamamlaması için yol göstermeye yönelik kurgulanmış yapısı, onun eksiklerini tamamlayarak kalıcı bilgiye ulaşmasını sağlar. Böylece SBS hazırlığında edindiği bilgiler öğrenciyi yalnız SBS’ye değil, önündeki diğer sınavlara, aynı zamanda hayata hazırlar.

Sınav ve kayıt tarihleri
  • 8 Nisan                           – Canlı SBS-1 için kayıt başlangıcı
  • 13 Nisan Cumartesi     – Canlı SBS-1 sınav tarihi
  • 22 Nisan                         – Canlı SBS-2 için kayıt başlangıcı
  • 27 Nisan Cumartesi     – Canlı SBS-2 sınav tarihi
  • 6 Mayıs                           – Canlı SBS-3 için kayıt başlangıcı
  • 11 Mayıs Cumartesi     – Canlı SBS-3 sınav tarihi

Sınavlar, cumartesi günleri saat 12.00 ve 18.00’de başlayan iki ayrı seans olarak yapılır.

Sınava katılabilmek için yaptırılması zorunlu olan kayıt sırasında, sınav saatini de seçmek gerekmektedir.

Sonuçlar, sınavdan hemen sonraki pazar günü içinde açıklanır.

Detaylı bilgi için

http://www.vitaminegitim.com/vittrin/vitt-detay/canli-sbs-denemeleri—8.-sinif?purchaseItemId=fd3634610cd7c2811dee1500bcbbaa61&ref=anasayfa_banner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir